Obsah

Mužstvo mužů - soutěžní ročník 2006/2007 I. A třída O KFS

Typ: ostatní
-

V soutěžním ročníku 2006/2007 1.A třídy O KFS bylo našim prvním soupeřem družstvo sousedních Opatovic. Toto sousedské derby bylo hojně navštíveno diváky domácími i z okolí. Zápas byl hrán ve vysokém tempu a tvrdě, ale ne záludně. Hosté se po čtvrt hodině ujali vedení, ale naši hoši do poločasu vyrovnali stav utkání na 1:1. Do druhé půle nastupovala obě družstva se snahou strhnout vítězství na svou stranu. Hráči obou družstev předváděli líbivou kopanou a nakonec se povedlo družstvu Býškovic vstřelit branku Tomášem Mikulíkem, kdy mu přihrával Jiří Vašina a strhnout tak vítězství na svou stranu. Toto vítězství v poměru 2:1 jsme už udrželi a k velké radosti domácích hráčů a příznivců jsme první utkání ve vyšší soutěži vyhráli. V dalších zápasech podzimní části jsme si vedli celkem dobře, 8 zápasů jsme vyhráli, 4 prohráli a 3 zápasy remizovali. V tabulce jsme po podzimní části skončili na 3. - 5. místě s počtem 27 bodů a skóre 21 : 17. nejlepší střelci po podzimu jsou Petr Čagan a Jiří Vašina, shodně dali 5 branek. Po ukončení podzimu skončil u družstva jako trenér p.Hanák Zdeněk st. pro časovou zaneprázdněnost. Patří mu však dík za vykonanou práci, protože i jeho zásluhou se Tělovýchovné jednotě Býškovice podařilo postoupit do vyšší soutěže, poprvé v historii trvání.

Před jarním pokračováním soutěže trénují naši hráči 2x týdně v halách v Soběchlebích a Bystřici p.Host. a vždy v sobotu hrají přípravné zápasy na umělé trávě v Hulíně. Začátkem března jedou hráči na soustředění do rekreačního střediska na Rusavě. Tam se věnují nabírání fyzické kondice.